STAG DIESEL DLA PRZEMYSŁU

Gazodiesel to nowa technologia, która powinna zainteresować coraz szersze grono właścicieli maszyn wyposażonych w silniki zasilane olejem napędowym.  Produkcja przemysłowa, działalność budowlana oraz inne sfery przedsiębiorczości wymagających użycia maszyn to pole do poszukiwania nowoczesnych metod optymalizacji wydajności i nakładów. Konwersja silników wysokoprężnych w technologii STAG DIESEL to nowoczesny sposób na zwiększenie mocy przerobowej przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. proponujemy rozwiązania technologiczne dopasowane do Twojego biznesu zarówno pod względem rozwiązań technicznych jak i wygody obsługi.

LPG w agregacie prądotwórczym generuje duże oszczędności
  • Montaż instalacji STAG DIESEL to nie tylko wzrost mocy i niższe koszty paliwa. Jednym z efektów inwestycji w system STAG DIESEL jest znaczące zwiększenie mocy przerobowej silnika. Za sprawą dodatkowego zbiornika LPG, maszyna jest w stanie wykonać większa pracę. Dodatkowo, dotrysk LPG ogranicza koszt paliwa o około 35% przy jednoczesnym zwiększeniu mocy do 30%.

  • Instalacja STAG DIESEL do zastosowań specjalnych to odpowiedź na potrzebę optymalizacji Twojego biznesu.
    STAG DIESEL pozwala na modyfikacje każdego silnika wysokoprężnego – także tego w maszynie budowlanej, wózku widłowym czy przemysłowym agregacie prądotwórczym.

  • Instalacja STAG DIESEL to nowoczesne rozwiązanie dla floty, do maszyn budowlanych czy przemysłowych agregatów prądotwórczych.
    Wszędzie tam, gdzie pracuje silnik wysokoprężny, STAG DIESEL może zwiększyć jego moc i generować odczuwalne oszczędności – nawet do 35%.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
Formularz kontaktowy