Marka STAG Diesel jest własnością firmy AC SA.

Firma AC SA ma ponad 30 lat doświadczenia w segmencie instalacji autogaz. To największy w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji gazowych do silników zasilanych benzyną i olejem napędowym.

AC SA cieszy się ponad 50% udziałem w rynku krajowym. Szacunkowo w Polsce jeździ ponad 1 mln aut z instalacją sekwencyjną STAG, ponad 5 mln – na świecie. Produkty marki STAG obecne są w ponad 50 krajach świata, na 6 kontynentach. Doświadczenie i stały rozwój oferty niezmiennie plasuje Spółkę na pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze instalacji autogaz. Ponad 700 pracowników czyni z AC również jednym z większych pracodawców w regionie północno-wschodniej Polski.

Obecnie AC S.A. współpracuje z 12 sprawdzonymi dystrybutorami instalacji autogaz, którzy pod marką STAG oferują sprawdzoną jakość i solidność. Sieć dystrybucyjna składa się wyłącznie z najlepszych firm na polskim rynku – dlatego odbiorca dostaje najlepszy towar zawsze na czas.

AC S.A. produkuje również wysokiej jakości elektronikę i wiązki elektryczne dla motoryzacji i AGD, w tym zestawy do haków holowniczych oraz wiązki elektryczne do samochodów elektrycznych na rynek Europy Zachodniej. Osobną gałąź działalności firmy stanowią instalacje fotowoltaiczne oraz systemy zarządzania baterią. Więcej informacji o firmie AC SA i marce STAG znajduje się na stronie internetowej AC SA.